Mayıs 05, 2016

İnceleme: Sonsuzluğun Kıyısında - J. A. Redmerski


Camryn Bennett hayatı boyunca hiç olmadığı kadar mutludur. Ruh eşi Andrew Parrish'le bir otobüste tanışmalarından beş ay sonra nişanlanmışlardır. Üstelik onları bekleyen tek şey evlilik de değildir. Hem endişeli, hem heyecanlı olan Camryn, hayatının geri kalanını Andrew ile geçirmek için sabırsızlanıyordur. Onun kendisini daima seveceğinden emindir, çiftin hayattan pek çok beklentisi vardır fakat kötü bir olay, hayatlarını bir anda tepetaklak eder.
Andrew yaşama tutunmaya çalışır, Camryn'in de aynı çabayı göstereceğini düşünür. Ama Camryn'in yarasını tehlikeli yollardan sarmaya çalıştığını fark edince, onu hayata döndürmek için bir şey yapması gerektiğini anlar. Aşklarının her şeyin üstesinden geleceğini ispatlamaya çalışan Andrew, Camryn'i umut ve tutkuyla dolu yeni bir yolculuğa davet eder.
Aşkın en güzel hali yine Redmerski'nin kalemiyle okurla buluşuyor. Sonsuzluğun Kıyısında hayata ve aşka dair çarpıcı bir hikâye...

Yahu ben bu kitabı sevemedim! İlk kitap zaten oldukça doyurucu bitmişti, ikinci kitaba pek de gerek yok gibiydi ama yazmış yazar...

Aramızda kalsın, ben bu kitabı "Darmadağınık" gibi bir şey bekliyordum, pek beklediğim gibi çıkmadı.

O kadar "inanılmaz" bir hayatları var ki... Bunu düşündüğünüz anlamda *aşırı güzel* kullanmıyorum, bana çok havai geldi.Babandan miras gelsin, kafana estiği gibi gez dolaş, şarkı söyle... Oh mis.Ama kesinlikle benlik değil, o yüzden kitabın çoğu kısmında onaylamayan teyze bakışları attım.

Bakın arkadaşlar, ben bu serinin ilk kitabını çok beğenerek okumuştum.Özellikle Andrew karakteri çok ince düşünceli gelmişti.Ancak bu kitap biraz vıcık vıcık biraz da sıradan geldi.

Sürekli olay olmasını bekledim ve gerçekleşen olaylar beni tatmin etmedi.

Neyse dostlar, ben pek beğenmedim ama beğeneni çok.Şuraya iki üç alıntı iliştireyim, gerisi size kalmış.

Puanım: *Resimler Ephesus Yayınları Facebook sayfasındandır.1 yorum:

  1. Kitabın kapağı dahi hoş. Gerçi kapağa göre değerlendirmemek gerekir :) Listeye eklendi

    YanıtlaSil